Kameralny ślub w małym, drewnianym kościele w Racławicach

Mały, drewniany kościół, najbliższa rodzina, początek lata… Właśnie tak wyglądał czerwcowy ślub w Kościele Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Racławicach. Przed ołtarzem stanęli Kornelia i Damian. Od początku radośni, uśmiechnięci, na pełnym luzie. Było wzruszająco, ciepło i bardzo rodzinnie.

Drewniany kościół i ślub w Racławicach

Zabytkowy kościół w Racławicach leży na Szlaku Architektury Drewnianej w Małopolsce. To zaledwie kilkadziesiąt kilometrów od Olkusza i Krakowa. Zachwyca przepięknym wnętrzem i malowidłami na ścianach.

Dla fotografa ślubnego to wymarzone miejsce do pracy, a dla młodej pary – romantyczne miejsce na niezapomniany ślub!

Małe, drewniane kościoły mają swój niepowtarzalny urok. Jeśli dodamy do tego kazanie pełne miłości i humoru, ciepło i wzruszenie bijące od całej rodziny, wychodzi nam… ślub idealny!

Wesele w Dworku Przy Lesie w Zimnodole

Po sakramentalnym „tak” para młoda porwała gości na wesele w Dworku Przy Lesie w Zimnodole. Nie bez powodu lokal nosi właśnie taką nazwę. Znajduje się w środku lasu i otacza go piękny, rozległy ogród. To wręcz idealne miejsce na krótką sesję w dniu ślubu i grupowe zdjęcia z rodziną.

Mini sesja plenerowa w dniu ślubu

Jako fotografowie ślubni zawsze namawiamy nasze pary młode, by wykonać mini sesję plenerową w dniu wesela. Emocje, radość i wzruszenie w tym dniu są nie do powtórzenia! Właśnie dlatego tych kilka ujęć jest tak wyjątkowych. Porywamy was z sali weselnej dosłownie na chwilę, a zdjęcia, które wtedy powstają, są cudowną pamiątką na całe życie.

Tańce, zabawa i drink bar na weselu Kornelii i Damiana trwały do białego rana! Dorośli rozgrzewali parkiet do czerwoności, a dzieciaki biegały z balonami i grały w „kamień, papier, nożyce”.

Zapraszamy na krótką fotorelację ze ślubu w uroczym, drewnianym kościele w Małopolsce i zabawy z wesela w Dworku Przy Lesie. Więcej zdjęć ze ślubu w Racławicach pokazujemy też tutaj.

error: