Co z weselami i ślubami w czasie epidemii koronawirusa?

Na tę decyzję czekały chyba wszystkie tegoroczne pary młode! Co z weselami i ślubami w czasie epidemii koronawirusa? Czy będzie można organizować większe uroczystości? Ile osób będzie mogło bawić się na weselu? Mamy same dobre wiadomości – niebawem pojawią nowe wytyczne, ale wszystko wskazuje na to, że wesela w 2020 roku będą mogły się odbyć.

Ministerstwo Zdrowia zapowiedziało, że wyda zgodę na organizację wesel do 50 osób. W tej chwili opracowywane są konkretne wytyczne.

Odwoływać ślub i wesele czy nie?

To znakomita wiadomość dla wszystkich tegorocznych par młodych, które w napięciu oczekiwały na decyzję rządu. Odwoływać wesele czy nie? A może przesunąć termin ślubu? Te pytania zadawało sobie wielu narzeczonych.

Dziś już wiadomo! Bądźcie spokojni i nie odwołujcie ślubów ani wesel! 

Wesela do 50 osób

W kolejnym etapie „odmrażania” gospodarki resort zdrowia ma polecić, by mogły odbywać się uroczystości do 50 osób.

Cały czas trwają rozmowy z branżą ślubną. Dokładne wytyczne, co do liczby gości na weselu czy koniecznej powierzchni na organizację zabawy, będą znane już niebawem.

Jeśli wciąż potrzebny jest Wam fotograf na ślub, zapraszamy do naszej zakładki OFERTA. Chcemy towarzyszyć Wam w tym trudnym czasie, ale przede wszystkim – pięknym dniu!

error: